Підприємці "Барабашово" завадили самозахопленню одного з торговельних об'єктів радикалами

Facebook Facebook Facebook

Підприємці харківського ТЦ "Барабашово" 17 травня запобігли самозахопленню одного з торговельних об'єктів. Про це повідомили в прес-службі ТЦ.

Близько десятої години із підприємців помітив, що торговельний об'єкт, який понад місяць є неактивним та опечатаний адміністрацією торговельного центру, відчиняють невідомі: вони зрізали замки та проникли всередину. Пояснити свої дії підприємцю нападники відмовили, проте в різкій формі запропонували не втручатися. Так само нападники поводили себе і з представниками адміністрації торговельного центру, які прибули на місце для з'ясування обставин. Представники адміністрації торговельного центру були змушені викликати співробітників Нацполіції для відновлення законності.

Правоохоронці, що прибули на місце, склали протокол про правопорушення, але звільнити торговельний об'єкт не змогли. Наразі порушники перебувають всередині магазину. Під час зрізання замків та протягом перемовин підприємці помітили серед числа нападників кількох осіб, що асоціюються з радикальними угрупованнями: Едуарда Б., Анатолія Б. та інших осіб, що й раніше брали активну участь в силових провокаціях та спробах захоплення на "Барабашово". Підприємці за підтримки адміністрації вже готують відповідні заяви до правоохоронних органів.

Нагадаємо, тактика самозахоплень торговельних об'єктів не нова для радикалів. Протягом останніх трьох років здійснено, щонайменше, кілька десятків таких спроб. Але правоохоронці, зазвичай, самоусуваються, фактично, залишаючи без уваги напади. Більш того, за цими фактами представники нацполіції вносять відповідні записи до ЄРДР, як правило, лише після примусу з боку суду.
Варто додати, що самі радикали утримують захоплені об'єкти лише до тих пір, поки в ЗМІ та соцмережах не вщухне інтерес до події. Це дозволяє стверджувати, що такі акції носять виключно піар-характер, стверджують в прес-службі торговельного центру.