"Всі непорозуміння подолаємо": Кагановська запросила Гірку до співпраці над розвитком Каразінського

Facebook Facebook Facebook

Лідер голосування у першому турі виборів ректора Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна Тетяна Кагановська звернулася до виборців та команди опонента напередодні другого туру.

"Шановний Ігорю Олександровичу! Знаю Вас принаймні 15 років. У нас завжди були конструктивні відносини. Вибори – виборами, дебати – дебатами, але все ж таки ми повернемося до співпраці. Університет один, ділити нам нічого", - зазначила декан юридичного факультету на своїй Facebook-сторінці.

За її словами, треба працювати й далі над розвитком ХНУ.

te2.jpg

"Це наш спільний шлях та доля. Всі непорозуміння, що виникли в емоціях, ми подолаємо", - впевнена Т.Кагановська.

Кандидатка на посаду ректора Каразінського закликала всіх пам’ятати: скільки людей, стільки і думок.

"В цій поліфонії – велич та успіх Каразінського університету! Нам треба берегти репутацію університету, чудову атмосферу взаємоповаги та співпраці, прагнення до нових вершин!" - написала вона.

Кагановська вважає, що вибори "треба залишити в славетній історії Каразінського 2 червня 2021 року". "А вже 3 червня єдиний у своєму багатоманітті класичний Каразінський університет знову закатає рукави та продовжить виконувати непросту місію – Cognoscere. Docere. Erudire", - резюмує кандидатка на посаду ректора Каразінського.