Вистава "Двері"

Facebook Facebook Facebook

Людина часто просто живе, пливучи за течією. Вона зайнята своїми повсякденними справами та часто ні про що суттєве не замислюється, поки не відбувається ЩОСЬ.

Герої вистави "ДВЕРІ" - Капітан, Командор і Професор - прийшли кожен у своїх справах в одне і те саме приміщення. Для кожного у цій кімнати своя адресу і своє призначення. І різні двері. Герої намагаються знайти пояснення цій плутанині, але в цей час у місті оголошується дивна "хімічна тривога". Не маючи можливості вийти з кімнати, персонажі розповідають про себе, озираючись на своє минуле. Капітан, Командор і Професор, намагаючись зрозуміти ситуацію, що склалася, то приходять до логічних і виправданих висновків, то потрапляють у глухий кут і виявляються не в силах пояснити фантастичні явища, що відбуваються в містичній кімнаті. А потім з'являється загадкова Жінка ...

"Двері" - це, можна сказати, вистава для всіх: і для тих, хто приходить у театр відпочити, розважитися і посміятися з жартів, і для тих, хто любить подумати про серйозні та глибокі речі. Але не без іронії, звичайно.

Когда: 
03.07.2021, 19:00
Цена: 
160грн.
180грн.
200грн.
Театры
Заголовок: 
Вистава "Двері"