Вистава "Ляльковий дім"

Facebook Facebook Facebook

Про таку сімейну ідилію, як в сімействі Хельмер, можна тільки мріяти. Їхні стосунки сповнені щастя, любові та турботи. Але чи такий міцний будинок, якщо всього лише одна маленька таємниця здатна зруйнувати його основи?

Незважаючи на солідний вік п'єси, вона блискуче розкриває багато сучасних проблеми шлюбу. Потужна, новаторська драма Ібсена про шлюб, гроші та рівність залишається як і раніше переконливою й актуальною. Класична модель взаємин, коли чоловік вважається главою сім'ї та контролює бюджет, а жінка займається побутом і дітьми, залишається популярна й сьогодні, навіть у випадках, якщо жінка теж працює.

Але Ібсен говорить не тільки про жіночі потреби в незалежності, його ідеї набагато ширші - він звертається до кожного, хто хоч раз губився в пошуках власного Я. І між глядачем і сценою відбувається відверта розмова про всіх нас, про те, що робить людину особистістю: про самовизначення, про сміливість бути собою, право на прийняття рішень і про відповідальність за їх наслідки. Про вибір і про свободу.

Театры
Заголовок: 
Вистава "Ляльковий дім"