• Фото: www.city.kharkov.ua

У Харкові з'явився перший протиударний острівець для пішоходів

Facebook Facebook Facebook

На Олексіївці облаштували острівець між смугами руху, який відповідає сучасним вимогами безпеки. На ньому також працюють тактильні та звукові елементи для людей з обмеженими можливостями. Про це заявили в харківській мерії.

ТОП-12 харківських цар-балконів (Фото)

"Острівець зроблений за всіма нормами безпеки. Навіть якщо важка машина на швидкості 140 кілометрів на годину влетить сюди, то пішоходи залишаться живі", - заявив секретар міськради Ігор Терехов.

Конструкція складається з захисного Рефьюджіо (штучний підйом, на якому встановлені світлофори - Ред.), а також плити з покриттям. Крім того, серед переходу встановлені протитаранні болларди. Світлові елементи на них дублюють сигнали світлофора. Перший такий острівець безпеки в Харкові знаходиться на проспекті Людвіга Свободи, 37.

534e7ee2b86e0cc94516814f9a097a12.jpg

Фото: www.city.kharkov.ua

Нагадаємо, раніше автомобіль Volkswagen Passat, за кермом якого перебував 22-річний громадянин Єгипту, зніс пішоходів, що стояли на острівці безпеки. Їх доставили в лікарню. Одного з пацієнтів після надання допомоги відпустили додому, потім медики прооперували 10-річного хлопчика. Ще одна жінка впала в кому і не приходила до тями протягом чотирьох місяців. 23 лютого стало відомо, що вона померла.