• ХНУ імені Каразіна. Фото: відкриті джерела

Нова ректорка ХНУ звільнила всіх проректорів

Facebook Facebook Facebook

Семеро співробітників ЗВО з-поміж керівництва написали заяви за власним бажанням. Про це стало відомо Newsroom.

Після цього на засіданні Вченої ради університету погодили кандидатури проректорів, яких новий керівник ЗВО Тетяна Кагановська запропонувала призначити на вакантні посади. Троє з семи заступників, які працювали ще при Вілі Бакірові, зберегли свої крісла. Так, проректорами з науково-педагогічної роботи залишаться працювати кандидат наук з державного управління, доцент Анатолій Бабічев і кандидат хімічних наук, доцент Антон Пантелеймонов, а також доктор фізико-математичних наук, професор Віктор Катрич відповідатиме за наукову роботу.

Водночас у керівництво університетом увійшли чотири нові людини. Проректорами з науково-педагогічної роботи призначили доктора юридичних наук, доцента Олексія Навроцького, доктора юридичних наук, професора Олександра Головка і доктора економічних наук, професора Володимира Родченка. Проректором з соціально-економічної роботи став доктор технічних наук, професор Василь Блиндюк.

Нагадаємо, навесні на 23-му році керівництва ЗВО ректор ХНУ Віль Бакіров заявив про відставку. За підсумками другого туру виборів, в якому взяли участь декан фізико-технічного факультету Ігор Гірка та декан юридичного факультету ЗВО Тетяна Кагановська, остання перемогла з перевагою у 226 голосів і стала першою жінкою-ректором у ХНУ.