• Будівництво онкоцентру в Харкові. Фото: ХОДА
  • Будівництво онкоцентру в Харкові. Фото: ХОДА
  • Будівництво онкоцентру в Харкові. Фото: ХОДА
  • Будівництво онкоцентру в Харкові. Фото: ХОДА

У ХОДА показали, що встигли побудувати на місці майбутнього оконцентру (Фото)

Facebook Facebook Facebook

Будівельники почали встановлювати сходові марші.

15 липня в обласній державній адміністрації розповіли, що будівельники вже встановили перекриття на першому поверсі й у всіх трьох секціях майбутнього медкомплексу в Помірках, змонтували діафрагми жорсткості першого ярусу.

Тут уже монтують сходові марші, укладають плити-перекриття над підвальною зоною та І ярусом і закладають фундамент для будівництва кисневої підстанції. Також у найближчих планах - зробити каркаси для паль підпірної стіни газової котельні.

Депутати Харківської облради не захотіли голосувати за програму раннього виявлення онкології

Нагадаємо, зведення онкоцентру було заморожено взимку 2019 року. 2 вересня 2020 року під час візиту до Харкова президент України Володимир Зеленський пообіцяв посприяти у виділенні коштів на будівництво. За словами тодішнього голови ХОДА Олексія Кучера, загальний бюджет проєкту спочатку становив 1,7 мільярда гривень, а після коригування виріс до 2,2 мільярда. При цьому у 2021 році на будівництво передбачено лише 190 мільйонів гривень.

Через півтора року будівництво онкцентру відновили. Тендер на роботи виграла львівська фірма. У квітні 2021 в якості передоплати на будівництво першої черги онкоцентру підряднику перерахували перші 28 мільйонів гривень.

Вартість зведення першої черги становить 737,75 мільйона гривень. На 2021 рік через державний бюджет на велике будівництво виділили сьому частину потрібної суми.