• Фото: Facebook Надія Савченко

Надію Савченко зловили в аеропорту з підробленим Covid-сертифікатом

Колишня народний депутат Надія Савченко та її сестра Віра намагалися потрапити в Україну з підробленими сертифікатами про вакцинацію проти Covid-19, це виявили в аеропорту "Бориспіль", пише Українська правда.

"Днями в аеропорту "Бориспіль" під час перевірки документів працівники Державної прикордонної служби виявили у двох жінок сертифікати вакцинації проти Covid-19 з явними ознаками підробки. Встановлено, що одна з фігуранток є колишнім народним депутатом. Інформацію про правопорушення передали в поліцію", - пише поліція Київської області. За даними Української правди, мова йде про Надію Савченко та її сестру. Вони прилетіли з Туреччини.

Поліція буде перевіряти COVID-сертифікати по QR-кодам

За фактом використання підроблених документів було розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Сертифікати вилучили і направили на проведення необхідних експертиз. Найближчим часом буде прийнято рішення про оголошення підозри фігурантка.

Нагадаємо, раніше в Черкаській області сімейний лікар виписував фальшиві міжнародні COVID-сертифікати. За даними поліції, схему організувала 32-річна лікарка сімейної медицини спільно зі своєю 48-річною знайомою, яка була посередницею.