• Фото: pixabay.com

У київській лікарні від коронавірусу померла новонароджена

У Києві від коронавірусної інфекції померла дівчинка, якій виповнився 21 день. Новонароджена стала наймолодшою ​​жертвою COVID-19 в Україні. Про це розповіла головний лікар медзакладу Тетяна Камінська в коментарі "Українській правді".

Швидка забрала дитину в лікарню з дому 27 серпня. Тоді їй було всього 15 днів. З симптомів у неї були задишка, інтоксикація та підвищена температура.

На території Харкова й області виявили штам коронавірусу "Дельта"

Відомо, що у матері новонародженої також був діагностований коронавірус. Вона заразилася через тиждень після виписки з пологового будинку.

"Дівчинка була в той же день заінтубована, відразу підключена до штучної вентиляції легенів, отримала обстеження та лікування згідно з нашим локальним протоколом надання допомоги хворим COVID-19, але не дивлячись на це, її стан прогресивно погіршувався, і 2 вересня вона померла", - повідомила Тетяна Камінська.

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров'я України дозволило вакцинацію дітей від 12 років. Для отримання щеплення батьки дітей 12-15 років або самі діти у віці 16-17 років повинні звернутися до педіатра або сімейного лікаря.