Поліцейські ліквідували у Києві підпільне виробництво контрафактної продукції на 9 мільйонів гривень (Фото, Відео)

Слідчі Головного слідчого управління спільно з Департаментом стратегічних розслідувань Національної поліції України ліквідували масштабне підпільне виробництво контрафактної кави, спецій та інших харчових продуктів відомих брендів.

За даними поліції, до злочинного угруповання входило близько 20 осіб. Вони організували процес виробництва контрафакту з сировини, якість якої значно нижча, ніж в оригіналу. Це могло загрожувати стану здоровʼя споживачів.

Готову продукцію продавали оптом через мережу інтернет та у торговельних точках на ринках Київської, Миколаївської та Херсонської областей. Пробні зразки потенційним замовникам розсилали поштовими операторами.

Нацполіція викрила злочинну організацію, яка незаконно заволоділа 16 квартирами киян на мільйон доларів (Фото, Відео)

За результатами 14 обшуків на складах, підпільних виробництвах та торговельних точках у вищезгаданих областях виявлено та вилучено лінію по виробництву і близько 500 000 одиниць контрафактної продукції. Орієнтовна вартість вилученого становить близько дев’яти мільйонів гривень.

Наразі за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора встановлюється повне коло причетних до незаконної діяльності фігурантів, проводяться експертизи, готуються повідомлення про підозри за шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою (ч. 4 ст. 190) та незаконне використання фірмового знака для товарів і послуг (ч. 3 ст. 229), санкція яких передбачає до 12 років позбавлення волі.

Комментарии