СБУ викрила зрадника, який очолив відділення окупаційної поліції в Ізюмі

Після захоплення міста рашистами колаборант добровільно пішов на співпрацю з ворогом і отримав “посаду” у незаконному правоохоронному органі – так званій “народній поліції”.

Як повідомив речник Управління СБУ в Харківській області Владислав Абдула, в окупаційному органі зраднику спочатку запропонували очолити відділ боротьби з незаконним обігом наркотиків, а згодом підвищили і призначили в.о. начальника “Ізюмського відділення поліції № 2”.

Обіймаючи псевдопосаду, зловмисник чергував на блокпостах, де перевіряв документи громадян та оглядав транспортні засоби, приймав участь у незаконних обшуках місцевих мешканців. Також він допитував місцевих мешканців, щоб отримати необхідну інформацію для окупаційної адміністрації. Встановлено, що колаборант агітував до співпраці з незаконним органом та особисто відбирав кандидатів на роботу у незаконному правоохоронному органі.

15 років за зраду: колишнього поліцейського з Ізюма засуджено за співпрацю з окупантами

Напередодні деокупації колаборант втік з Ізюма разом із російськими загарбниками і наразі переховується від українського правосуддя.

Фігуранту оголосили підозру в колабораційній діяльності. Йому може загрожувати від 12 до 15 років позбавлення волі. Тривають комплексні заходи для встановлення місця перебування підозрюваного та притягнення до відповідальності за злочини проти України.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показать все посты

Комментарии