У Харкові шукають зниклого журналіста-фрілансера 

У Харкові зник безвісти 43-річний журналіст і волонтер Олександр Лапшин. З 30 травня від чоловіка немає жодної звістки. Інформацію про Лапшина внесли до реєстру МВС зниклих громадян.

З початку повномасштабного вторгнення РФ Олександр Лапшин щоранку писав батькам, що у нього все гаразд і бажав їм гарно провести день. 30 травня Тамара Лапшина не отримала від сина повідомлення і протягом двох тижнів ніякої інформації про становище Олександра його рідні не отримали. Про це розповіла “Суспільне Харків” матір зниклого чоловіка Тамара Лапшина.

“Ми були вже в поліції у слідчого, були у військовій прокуратурі, але поки результатів нема. Ми зв’язувалися з його колегами, вони приїжджали сюди. Самі усі шукають його, ніхто нічого не знає. Телефонували в усі лікарні, чи не було у них такої людини. Ні, такого прізвища нема. Намагалися у морги пробитися. Не знаємо, що робити”, — каже Лапшина.

За словами матері, ранками журналіст йшов на спортмайданчик або бігав за одним маршрутом. Сусіди кажуть, що цього ранку його не бачили.

“Нам розповіли, що коли поліція приходила в квартиру з родичами, вони побачили всі документи на місці, телефон, ноутбук, годинник, гроші — все було на місці. Телефон був увімкнений в режимі польоту. Не було лише його та ключів. Ключі він віддавав знайомим, щоб ще у когось був доступ, так і зайшли у квартиру”, – розповіла мати.

“Я навіть не можу припустити, куди він подівся. Він у нас порядна людина, він добрий, не п’є, не палить, наркотики ніколи не приймав. Він дуже уважний, культурний, турботливий. Ми вже два тижні з розуму сходимо, ми спати не можемо ані вдень, ані вночі”, – каже матір.

За даними “Суспільне Харків“, до повномасштабного вторгнення Олександр Лапшин не працював у ЗМІ. Навесні 2022 року він близько місяця працював фіксером міжнародної агенції Reuters, має кілька публікацій на сайті “Української правди”.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показать все посты

Комментарии