Українське зерно, яке розсипали поляки, прямувало до Німеччини транзитом через Польщу — “Укрзалізниця”

На вантажній станції Медика польські протестувальники відкрили люк двох українських вантажних вагонів, у яких знаходилося зерно. Як повідомили в “Укразалізниці”, український вантаж прямує до Німеччини транзитом через Польщу.

“Укрзалізниця” чітко дотримується введеної у квітні 2023 року заборони на імпорт зернових вантажів до Республіки Польща та лише перевозить транзитом ці вантажі територією сусідньої країни. Усі вагони на кордоні перевіряють контролюючі органи Польщі, їх опломбовують. Це унеможливлює потрапляння українського зерна на ринок Польщі”, – заявили в “Укразалізниці”.

Наразі на станції Медика перебувають в очікуванні перевантаження близько 40 українських вантажних вагонів із сільськогосподарською продукцією. Про несанкціоноване втручання в роботу залізниці поінформовали Польські залізниці та посольство України в Польщі.

“Укрзалізниця” обурена такими діями польських протестувальників та закликає припинити незаконні дії. Такі вчинки не сприяють розв’язанню можливих проблем, а грають на руку РФ. Наразі компанія направила відповідне звернення до польських правоохоронних органів.

За словами міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова, розсипане українське зерно на залізничних коліях у Польщі – чергова політична провокація, спрямована на розкол між нашими народами.

Нагадаємо, що раніше польські протестувальники вже блокували пасажирський поїзд №119 Київ — Хелм та намагалися заблокувати два вантажні поїзди.

Пасажирські поїзди до Республіки Польща та зворотно наразі курсують за графіком.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показать все посты

Комментарии