Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал Олімпіади

Вихованка харківської школи тенісу зустрілася в третьому колі з представницею Греції Марією Саккарі.

Як повідомив 27 липня портал “Великий теніс України”, поєдинок на корті тривав 2 години 38 хвилин.

У першому сеті у харків’янки була перевага в рахунку (4-1), але Саккарі подала на партію. У другому сеті Світоліна оформила два брейка, відігравши один брейкпоінт на своїй подачі. У вирішальному сеті Еліна лідирувала 3-1, після чого гречанка зрівняла рахунок. Після цього Світоліна зробила ще один брейк і здобула перемогу в поєдинку. Рахунок гри: 5-7, 6-3 і 6-4.

Комбінезон з накидкою та нове прізвище: тенісистка Світоліна вийшла заміж за француза

Для Еліни Світоліної це буде другий виступ у чвертьфіналі Олімпіади. У 2016 році у Бразилії вона також дійшла до цієї стадії, але поступилася першістю Петра Квітовою.

У Токіо Світоліна зустрінеться з італійкою Камілою Джорджі.