“Харківські тепломережі” заплатили сім мільйонів гривень фірмі без досвіду у бізнесі

Про це 8 листопада повідомили у Харківському антикорупційному центрі з посиланням на портал електронних закупівель Prozorro.

За інформацією ХАЦ, у жовтні комунальне підприємство “Харківські теплові мережі” перерахувало ТОВ “Старт Лінкор” понад сім мільйонів гривень. Гроші заплатили за постачання металопрокату та арматури.

У ХАЦ зазначають, що фірму “Старт Лінкор” було засновано у 2021 році для продажу. У серпні 2022 року засновником ТОВ стала 70-річна Наталія Мінчук із села Чорноглазівка ​​Богодухівського району. До цього року громадянка Наталія Мінчук не мала жодної активності в бізнесі.

“Офіційно в системі Prozorro не завантажено жодного звіту про закупівлю, здійснену ТОВ “Старт Лінкор”. Від інших підприємців фірма підрядів також не отримувала”, – йдеться у повідомленні ХАЦ.

Теги:

Працював кореспондентом та керував прес-центром у всеукраїнському виданні "КП в Україні"; був редактором регіонального сайту "Слобідський край"; редактором сайту KHARKIV Today; комунікаційним менеджером та журналістом у проектах USAID і Pact. Зараз — кореспондент та автор статей у Newsroom.
Показати всі пости

Коментарі