Харків’янин взяв золото Паралімпіади та встановив світовий рекорд

Максим Кріпак приніс нашій країні 14 медаль вищої проби на Паралімпійських іграх у Токіо. Харків’янин став найкращим на 100-метровій дистанції в плаванні батерфляєм. Йому вдалося випередити італійця Стефано Раймондо та спортсмена з Австралії Кола Пірса.

Світоліна на старті US Open без проблем обіграла тенісистку з Канади

При цьому наш плавець зумів укластися у 54,15 секунди, що стало новим світовим рекордом. Всього на рахунку Максима Кріпака чотири медалі на цій Паралімпіаді. Раніше він узяв золото на дистанції 100 метрів вільним стилем, і срібло в цьому ж стилі, але на 50 метрах, а також став третім в естафеті 4 на 100 метрів.

Нагадаємо, раніше власником бронзи стала 38-річна фехтувальниця Євгенія Бреус. 25 серпня вона здолала в змаганнях на шаблі суперницю з Угорщини Єву Андреа Хармаші. Харків’янка змагалася у фехтуванні на візках і посіла третє місце.