На Харківщині затримали “кримінального авторитета”

Рецидивіст вимагав у підприємців гроші в обмін на “спокійну” роботу.
Про це 10 вересня повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

Двоє кримінальніх авторитетів намагалися вступити до добровольчих батальйонів: у Києві викрили поплічників росії

За даними слідства, 50-літній мешканець Лозової, який раніше був неодноразово засуджений за вчинення умисних тяжких злочинів, після звільнення з місць позбавлення волі знову вирішив заробляти на життя злочинною діяльністю. Частину “прибутку” підозрюваний пускав на поповнення “злодійської каси” та підтримку осіб, які перебувають у місцях позбавлення волі.

У період з квітня 2020 року по липень 2021 року, маючи статус “кримінального авторитета”, зловмисник організував збір “данини” з підприємців міста Лозова та Лозівського району в обмін на “спокійне” ведення бізнесу. Ті, хто відмовлявся платити, ставали жертвами переслідувань – їм погрожували пошкодженням майна та фізичною розправою.

Підозрюваний, діючи спільно з іншими особами, також вимагав неіснуючі борги від мешканців району.

Кримінальний дует: під час бойових дій у Бучі мародери пограбували ломбарди

9 вересня “кримінальному авторитету” повідомили про підозру за фактом умисного встановлення та поширення злочинного впливу (ч. 1 ст. 255-1 КК України), наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Раніше стосовно цього ж чоловіка до суду було направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом вимагання, вчиненого за попередньою змовою групою осіб з погрозою заподіяння тяжких тілесних ушкоджень (ч. ч. 1, 2 ст. 189 КК України).

Коментарі