Син віцепрезидента “Металіста” спровокував бійку на футбольному полі

Товариський поєдинок між харківським “Металістом” та боснійською “Ступчаницею” закінчився бійкою. У підсумку на 84-й хвилині суддя відвів команди з поля. Поєдинок, рахунок в якому був 3:0 на користь “жовто-синіх”, вирішили не продовжувати.

На “матч легенд” Металіста продали понад 30 тисяч квитків

У першому таймі рахунок відкрив Брайан Ріаскос, а на початку другої половини гри у воротах суперника відзначився 14-річний Кирило Дігтяр. Потім Колумбійський легіонер відзначився дублем.

Кінцівка матчу ознаменувалася грубістю. Спочатку за друге попередження був вилучений захисник “Металіста” Віталій Федорів. А через чотири хвилин Єгор Красніков (син віцепрезидента клубу) грубо в’їхав у ноги суперника.

Це спровокувало бійку за участю гравців і персоналу обох команд. Суддя видалив Краснікова-молодшого, але протистояння на цьому не закінчилося. У підсумку рефері прийняв рішення завершити матч.