Українські військові вибили окупантів з околиць Орлівки під Авдіївкою

Військовослужбовці 3-ї штурмової та 25-ї окремої повітряно-десантної бригад сміливими та рішучими діями вибили противника, який прорвався на околицю Орлівки Донецької області. Про це сьогодні зранку повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у своєму Телеграм-каналі.

“Ситуація в районі проведення операції Сил оборони України залишається складною. Ворог продовжує активні наступальні дії на багатьох напрямках лінії фронту. Особливо напружена ситуація склалася на Авдіївському та Запорізькому напрямках, де російські штурмові підрозділи намагаються прорвати оборону наших військ і захопити населені пункти Тоненьке, Орлівка, Семенівка, Бердичі, Красногорівка. Тривають жорсткі бої в районах Вербове та Роботине, над якими ворог намагається повернути контроль”, – проінформував головнокомандувач.

Українські війська відходять з Авдіївки — Сирський

Олександр Сирський зазначив, що свою роботу в районі бойових дій розпочав з ОТУ “Донецьк”, в частинах, які тримають оборону на Авдіївському напрямку.

“Успіх будь-якого бою залежить від якості планування і того, наскільки успішно замисел командира реалізовується його підлеглими. Це визначається насамперед досвідом й майстерністю командувача та командирів, вмінням правильно оцінити обстановку і прийняти адекватні та своєчасні рішення. На рівні командирів батальйонів, рот і взводів головне забезпечити практичну реалізацію цих рішень, утримати позиції та знищити противника вогнем всіх засобів. Під час роботи в окремих командирів були виявлені певні прорахунки у володінні обстановкою та оцінці противника, що безпосередньо вплинуло на стійкість оборони на окремих напрямках. Мною було вжито всіх заходів для виправлення ситуації на місці, з виділенням додаткового ресурсу боєприпасів та матеріальних засобів, а також необхідних резервів”, – повідомив Олександр Сирський.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показати всі пости

Коментарі