Вибухотехніки кілька днів розміновували шлях до авто із загиблим чоловіком, який підірвався на Харківщині

Із заявою про зникнення співмешканця до поліції звернулася жителька Ізюмщини. Жінка повідомила, що чоловік поїхав з дому та не повернувся. Для його розшуку поліцейські застосували літальний дрон, за допомогою якого виявили в полі пошкоджений вибухом автомобіль, за описом схожий на мікроавтобус зниклого.

Вибухотехніки поліції Києва, які наразі працюють у зведеному загоні на Харківщині, протягом трьох днів розміновували шлях до автівки, щоб дістати тіло 34-річного загиблого водія.

Під Харковом 7-річний хлопчик травмувався від вибуху міни

«Трагічний випадок стався на полі, яке щільно заміновано ворогом протитанковими мінами. Аби «пробити» дорогу до фургону, ми спочатку застосовували металодетектори та щупи. Надалі, щоб пришвидшити пошуки ворожих боєприпасів, ми підключили до роботи безпілотну платформу для розмінування, за допомогою якої загалом пройшли близько 500 метрів» – розповів заступник начальника Управління вибухотехнічної служби ГУНП у Києві Ігор Войцехівський.

Коли прохід став безпечним, співробітники поліції спільно із залученими службами дістали тіло загиблого, аби родичі могли його поховати. Як повідомили у Національній поліції, загалом під час робіт на цій ділянці спеціалісти вже виявили близько 100 протитанкових мін ТМ-62.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показати всі пости

Коментарі