Худнемо смачно з корисним насінням

У дієтології постійно з’являються нові техніки та прийоми, як можна очистити організм та наситити його корисними речовинами, в той же час спалюючи калорії. До одного з також продуктів можна віднести насіння марихуани – https://coffeeshop.ua/ua/seed-shop – це повноцінне джерело вітамінів та поживних речовин, при цьому у їх складі немає психотропів (каннабідіола або каннабіноїдів). Варто зазначити, що насінням конопель вибір корисних рослин для схуднення не обмежується, також можна вживати кріп, імбир та інші.

Насіння конопель для схуднення

Насіння конопель насичені клітковиною, вуглеводами, мають калорійність всього 429 ккал на 100 г. Крім того, вони мають кислоти Омега 6 та 3. Також вони корисні для людей, які худнуть, оскільки можуть похизуватись наступними перевагами:

 • мають велику кількість перетравлюваної та не перетравлюваної клітковини – перша дозволяє швидко насититись, а друга покращує перистальтику кишечника та виводить з організму усі шлаки;
 • низька калорійність при доволі великій кількості протеїну;
 • відсутність глютену. 

Завдяки дієті з насіння конопель можливо за доволі короткий термін прийти в норму та підтримати здоровий стане всього організму. Зараз можна знайти спеціалізований магазин насіння конопельhttps://coffeeshop.ua/ua/, де можна придбати суперфуд для відповідних добавок. Крім того, їх можна використовувати після хвороб, дітям та літнім людям які дотримуються здорового способу життя.

Насіння льону для схуднення

Здорова їжа неодмінно повинна допомагати організму нормально працювати під час схуднення. До корисних рослин, які дозволяють втрачати вагу, можна віднести насіння льону. До корисних властивостей даного продукту можна віднести:

 • нормалізація процесу обміну в організмі;
 • покращення перистальтики кишечника;
 • створення довготривалого відчуття насичення;
 • очищення організму від шлаків;
 • покращення засвоєння інсуліну;
 • зниження ризику розвитку цукрового діабету.

Для схуднення потрібно їсти насіння льону у чистому вигляді кожен день по 1 ст.л.
Зверніть увагу, щоб не допустити запору, потрібно подрібнити продукт, а під час вживання його варто запити 200 мл води. Через кожні 10 днів вживання необхідно робити 10 днів паузи.

Як імбир дозволяє схуднути

Шлунково-кишковий тракт витрачає відповідну кількість калорій та енергії на те, щоб перетравити їжу. В залежності від виду їжі варіюється кількість калорій. У цьому питанні має чудові показники імбир. Наприклад, якщо випити чай з імбиру або з’їсти деяку кількість цього продукту, то організм витратить велику кількість калорій для його перетравлення. Об’єм витраченої енергії можна зрівняти з тренуванням.

Це пов’язано з тим, що імбир має велику кількість у своєму складі гінгеролу, який здатен пришвидшити обмін у організмі на 15%. На день це приблизно 400 ккал. Гінгерол дозволяє отримати безліч переваг:

 • стимуляція метаболізму;
 • пришвидшення кровообігу.

Але зверніть увагу на те, що їсти імбир можуть не всі. Це достатньо алергічний продукт, до того ж він жорсткий. Також імбир не підходить для слабкого шлунку і може спровокувати виразку.

Кріп для схуднення

Кріп насичений вітамінами та мінералами. У його складі знаходиться калій, антиоксиданти, магній, залізо, фосфор та інші. Також представлена зелень має велику кількість флавоноїдів, які борються з онкологією. Кріп має клітковину, яка чудово очищує кишечник від різноманітних токсичних накопичень.

Для схуднення кріп можна їсти у будь-якому вигляді. До того ж можна готувати страви з додаванням не тільки листочків, але й кореню, насіння, пагонів. Всі складові рослини корисні. Наприклад, насіння кропу дозволяють зменшити відчуття голоду, їх можна навіть жувати під час сильного голоду, щоб було краще.

В цілому, зараз є безліч різноманітних рослин та насінин, які можна вживати для схуднення. Але варто пам’ятати, що для максимального ефекту, потрібно також додати фізичні тренування.

Коментарі