Двом суддям, які вісім років працювали на ДНР, заочно повідомило про підозру за участь в терористичній організації

Працівники Державного бюро розслідувань заочно повідомили про підозру двом колишнім суддям з Донеччини, які зрадили державі у 2014 році та очолили суди окупаційної влади. Про це 1 серпня повідомили у прес-службі ДБР.

У Рівненській області колаборант чекав на окупантів і виправдовував їх звірства у Бучі

Після захоплення частини Донецької області проросійськими незаконними збройними формуваннями ці судді не виїхали з окупованої території. Натомість взяли активну участь у створенні та функціонуванні фейкових судових органів псевдореспубліки. Трохи згодом один з суддів обійняв посаду голови так званого “Тельманівського райсуду днр”, інший – став головою “Новоазовського райсуду днр”.

“Обидва підозрювані по теперішній час виносять юридично нікчемні вироки відносно громадян України та коментують свої “рішення” на брифінгах та пресконференціях для пропагандистських телеканалів, чим створюють хибне уявлення про легітимність встановленого окупаційного режиму”, – йдеться у повідомленні.

Засудив іноземців до страти: псевдосудді з “ДНР” повідомили про підозру

Наразі колишнім суддям заочно повідомлено про підозру за участь у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України). Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Коментарі