Росіяни готують провокацію на Запорізькій АЕС – розвідка

На 19 серпня окупанти оголосили несподіваний “вихідний” на Запорізькій атомній станції. 19 серпня на ЗАЕС буде знаходитись тільки оперативний персонал. Всім іншим співробітникам вхід буде закрито. Також відомо, що представники “Росатому”, які останнім часом постійно перебували на станції, терміново залишили територію об’єкту. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Росіяни погрожують підірвати заміновану Запорізьку АЕС

Одночасно міноборони РФ заявило про начебто підготовку “теракту” з боку ЗСУ. В повідомленні йдеться, що під час візиту в Україну Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша готується резонансна провокація щоб звинуватити РФ в техногенній катастрофі. В підготовці теракту росіяни очікувано звинувачують українську владу.

В “Енергоатомі” заявили, що окупанти ховаються у підвалах Запорізької АЕС

З наявної інформації стає зрозуміло, що окупанти після масштабних обстрілів Запорізької атомної станції можуть “підвищити ставки” і влаштувати реальний теракт на найбільшому в Європі ядерному об’єкті. До того ж, приурочити цей злочин до перебування в Україні Генерального секретаря ООН.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показати всі пости

Коментарі