СБУ ідентифікувала російських військових, причетних до ракетного удару по Дніпру

Служба безпеки встановила особи російських окупантів, причетних до ракетного удару по житловому будинку в Дніпрі 14 Січня.

“Кожен воєнний злочин росіян має конкретного виконавця. Служба безпеки встановить і оприлюднить дані всіх поіменно – щоб жоден вбивця не уникнув покарання. Нехай кожен з тих, хто натискає “пуск”, хто причетний до таких злочинів, потім щохвилини чекає відплата. І вона обов’язково буде. Спецслужба вже зібрала величезний масив доказів для міжнародних судів, і з кожним днем війни розширює і доповнює його”, – зазначив глава СБУ Василь Малиш.

Ідентифіковано російського терориста, який наказав знищити житловий будинок у Дніпрі

За фактами чергового воєнного злочину РФ слідчі СБУ розпочали кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни) для збору та узагальнення доказів терористичної атаки рф.

Як свідчать попередні дані слідства, до скоєння цього злочину причетні кілька десятків військовослужбовців країни-агресора, серед яких:

  • командир 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку (в/ч 33310) полковник Тимошин Олег Євгенович, 21.06.1971 року народження;
  • командир авіаційного загону 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку майор Іваненко Олексій Сергійович, 08.02.1987 року;
  • начальник штабу авіаційної ескадрильї авіаційної групи Дмитро Голенков, 01.09.1978 року народження;
  • штурман 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку Григор’єв Денис Анатолійович, 07.06.1982 року народження;
  • штурман 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку Назіров Динар, 03.07.1985 року народження;
  • інженер з авіаційного озброєння 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку Поцелуєв Євген, 16.06.1980 року народження.

Служба безпеки України докладає максимум зусиль, щоб кожен з причетних до терористичної атаки на мирних громадян України отримав заслужене покарання.

Коментарі