У Криму російські війська провели передислокацію після серії вибухів — розвідка

Після серії вибухів в анексованому Криму російські військові передислокували частину персоналу чорноморського флоту рф в Новоросійськ, а також розподілили авіацію, що перебувала в Криму, по аеродромах на території росії. Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький повідомив “Крим.Реалії“.

Окупанти вручили кримським татарам понад 1500 повісток

“Були проведені заходи на чорноморському флоті, той персонал, який не задіяний безпосередньо і має допоміжні функції, передислокували зі штабу чф до Новоросійська. Ми не виключаємо, що окремі бойові кораблі, судна постачання будуть переміщені із Севастополя теж до Новоросійська. Щоб уникнути ударів. Що стосується переміщень, то угруповання у Криму – воно не змінилося на Кримському півострові, крім того, що відбулася передислокація авіації, розосередження її на аеродроми РФ, було посилено протиповітряну оборону за рахунок перекидання додаткових сил і засобів ППО”, – розповів Вадим Скібіцький.

При цьому представник воєнної розвідки України зазначив, що російські війська в Криму стали ретельніше ставитися до таких понять, як терористична загроза, загроза з повітря та постійно відпрацьовують ці питання під час проведення навчань.

Молодих чоловіків на окупованих територіях півдня України закликали негайно виїхати через Крим

За словами Вадима Скібіцького, російська армія продовжує переміщати через Крим військову техніку, боєприпаси та особовий склад, використовуючи для цього Керченський міст, охорона якого “була посилена від початку війни, насамперед, за рахунок засобів протиповітряної оборони та особливого контррозвідувального режиму”.

Теги:

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показати всі пости

Коментарі