В єпархії УПЦ на Буковині знайшли ноутбук із дитячою порнографією

30 листопада СБУ в Чернівецькій області внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження стосовно представників Чернівецько-Буковинської єпархії Української православної церкви (колишній Московський патріархат), в діях яких наявні ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст. 301-1 Кримінального кодексу: одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження.

Підроблені паспорти, мільйони готівки і проросійська література: що виявила СБУ в Києво-Печерській Лаврі і монастирі УПЦ

Як повідомило видання LB.ua, посилаючись на власні джерела, мова йде про керівника Чернівецько-Буковинського єпархіального управління митрополита Мелетія (Єгоренка) та секретаря архімандрита Никиту (Сторожука).

Під час обшуків у приміщеннях єпархіального управління на ноутбуці було виявлено порнографічні матеріали за участі неповнолітніх, які за попередніми даними, не були завантажені з мережі інтернет, а відзняті на відеокамеру. В ході досудового розслідування кримінального провадження вилучена техніка направлена на комп’ютерно-технічну експертизу, за результатами якої планується подальше проведення слідчих дій щодо встановлення осіб, причетних до вчинення злочину.

Нагадаємо, 25 листопада в Чернівецько-Буковинській єпархії УПЦ МП знайшли паспорт РФ у митрополита і 17-го річного хлопця в ліжку архімандрита.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показати всі пости

Коментарі