У Харкові 26 вересня відбудуться планові військові навчання

У вівторок, 26 вересня, у Харкові відбудуться планові військові навчання. У них візьмуть участь усі підрозділи Збройних Сил України, які забезпечують оборону міста.

Про це повідомила пресслужба Харківської міської ради у Telegram.

У повідомленні міськради зазначається, що проведення навчань почнеться з 00:00 26 вересня та завершаться о 24:00.

Харків’ян просять зберігати спокій та не повідомляти у соціальних мережах про переміщення техніки та особового складу.

Речник СБУ у Харківській області Владислав Абдула надав подробиці щодо планових військових навчань, а також додав, що у навчаннях також візьме участь Служба Безпеки України.

Абдула повідомив, що головною метою заходів є підвищення безпеки мирного населення Харкова, посилення захищеності об’єктів критичної інфраструктури та виявлення й затримання можливих диверсійних груп.

Окупанти обстріляли Вовчанськ, є поранені, – Синєгубов

Під час заходів будуть проводитися огляди окремих територій, перевірка документів громадян, догляд автомобілів. Також можливе обмеження проходу чи проїзду деякими вулицями міста.

“СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії і вимоги правоохоронців, мати із собою документи, що посвідчують особу. Також, закликаємо громадян дотримуватися режиму комендантської години, не ігнорувати сигнали тривоги та не допускати несанкціонованого поширення інформації про переміщення, рух або розташування особового складу і військової техніки Збройних Сил України чи інших військових формувань”, — сказано у повідомленні.

Комментарии