Десять років тюрми дали колаборанту, який видавав себе за монаха і освячував російські танки під час боїв за Київ

Під час окупації селища Андріївка Бучанського району місцевий мешканець вдягнув рясу монаха та прийшов на позиції російських військ, щоб запропонувати рашистам свою допомогу у війні проти України.

Як повідомили у пресслужбі СБУ, колаборант поселив у власному будинку підрозділ окупаційного угруповання рф т а забезпечував загарбників продуктами харчування. Також зрадник “наводив” окупантів на помешкання односельчан, які у подальшому розграбовували.

Поселила окупантів у будинок і годувала їх: оголосили вирок колаборантці з Харківської області

Крім того, колаборант освячував колони російської бронетехніки, які рухались у напрямку передової. При цьому насправді ніякого відношення до релігійного середовища фігурант не мав.

Зловмисник мав “привілеї” на вільне пересування по території громади та відвідування штабу окупантів. Після звільнення району він залишився у селищі і сподівався уникнути покарання. Однак співробітники СБУ задокументували його злочинну діяльність і затримали у квітні 2022 року.

Суд визнавпсевдосвященника винним у колабораційній діяльності. Враховуючи співпрацю зі слідством, йому призначили 10 років тюрми з конфіскацією майна.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показать все посты

Комментарии