На Харківщині відкрили два центри рекрутингу Української армії

У Центрах кожен охочий може отримати фахову консультацію, заповнити анкету та рекрутуватися до ЗСУ. Як повідомили у пресслужбі ХОВА, центри рекрутингу не мають стосунку до структур ТЦК та СП, а самі рекрутери не є військовослужбовцями і не можуть вручати відвідувачам повістки.

«На сьогодні доступна велика кількість вакансій у військових частинах ЗСУ, Національної гвардії України, Державній прикордонній службі, ТРО. Це оператори БПЛА, водії, спеціалісти з ремонту техніки, медики тощо. Всі вони відкриті як для чоловіків, так і жінок. Мінімальне грошове забезпечення на посаді становить від 20 тисяч гривень. Крім цього, виплачується додаткова винагорода залежно від місця проходження служби», – розповів уповноважений Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Він додав, що за правилами рекрутингу кожна людина має можливість укласти контракт на проходження служби у певній військовій частині і за згодою керівництва обов’язково потрапить на обрану посаду в обрану частину. Наразі є можливість укладати як строкові контракти, так і контракти до оголошення демобілізації.

Мер Білої Церкви йде служити в ЗСУ

Отримати повну інформацію з питань, які цікавлять, можна за номером телефону: 0-800-300-441. Ознайомитись із переліком доступних вакансій для служби в лавах ЗСУ можна на порталі recruiting.mod.gov.ua.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показать все посты

Комментарии