У Балаклії правоохоронці викрили псевдочиновника

За процесуального керівництва Ізюмської окружної прокуратури Харківської області повідомлено про підозру 38-річному чоловіку за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Як встановило досудове розслідування, в травні житель Балаклії погодився на співпрацю з окупантами та зайняв “посаду” помічника начальника управління тимчасової цивільної адміністрації. Колаборант здійснював керівництво та нагляд за підприємницькою діяльністю на території м. Балаклія, брав участь у нарадах керівників відділів окупаційної влади. Крім того, він займався оформленням документів по реєстрації фізичних осіб-підприємців.

Також він організовував і проводив колективні наради з підприємцями Балаклії, давав вказівки та розпорядження щодо товарів і послуг, які дозволено реалізовувати на території міста і здійснював організацію забезпечення оптових складів продовольчими товарами, одягом.

Досудове розслідування проводить СВ ВП №1 Ізюмського РУП ГУНП в Харківській області при оперативному супроводі співробітників Управління СБУ в Харківській області.

Коментарі