Депутат харківської міськради заявив, що знайшов у машині прослушку

Депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов виявив у своєму авто сторонній предмет та звернувся до правоохоронців. Про це він розповів журналісту Newsroom.

“Забираючи машину з парковки біля мого будинку, я відчув, що хтось у машині був. Я звернувся до охоронців і попросив, щоб вони показали, що відбувалося в той час, коли машина там перебувала. З’ясувалося, що десь із 2 до 3 години ночі всі камери на парковці були вимкнені. Звернувшись до охоронця, я запитав, що відбувалося вночі, може, якась аварія, але я відразу побачив, що він дуже нервує і каже, що нічого не знає”, – сказав Корсунов.

Після ретельнішого огляду машини Юрій виявив під кермом сторонній предмет. На СТО депутату підтвердили, що прилад не має стосунку до комплектації автомобіля. Співробітник станції виявив ще один підозрілий пристрій, після чого Юрій викликав поліцію.
За словами депутата, експерти зробили висновок, що пристрій має ознаки приладу для збору та зберігання аудіозаписів. Чиновник одразу написав заяву до поліції. Правоохоронці опечатали прилад та відправлять його на експертизу.

“Я вважаю, що це через те, що я займаюся громадською діяльністю, маю чітку проукраїнську позицію, представляю ветеранський рух, займаюся питаннями територіальної оборони. Можливо, зловмисники не лише збирали інформацію, а й хотіли ще відстежувати мої дії, щоби потім зашкодити моєму здоров’ю та життю”, – вважає депутат.

АКС та саморобний вибуховий пристрій: у харківського бізнесмена вилучили арсенал

Нагадаємо, Юрій Корсунов депутат Харківської міської ради від політичної партії “Європейська солідарність”. Представляє громадський рух “Брати зі зброї”, а також є заступником голови ради Харківської обласної громадської організації “Союз ветеранів АТО”.

Коментарі