Харків з містами області з’єднає “Сіті експрес”

Нові поїзди планують запустити у рамках програми “Велике будівництво”.

Про це повідомив в.о. голови Харківської ОДА Олександр Скакун після підписання меморандуму з АТ “Укрзалізниця” в межах програми президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.  

Захід відбувся 18 грудня на Південному вокзалі в Харкові, де в цей день також зустріли перший “Слобожанський експрес”. Цей потяг поєднає Харківську, Луганську та Сумьку області.

“Я дуже дякую керівництву “Укрзалізниці” за те, що вони разом з нами розвивають Слобожанщину. Ми маємо багато амбітних планів. Наразі наступного року ми хочемо реалізувати проект “Сіті-експрес”, який з’єднає Харків з невеликими та середніми містами в нашому регіоні. Вірю в те, що ми, як одна велика команда, зробимо ще дуже багато класних справ, і люди оцінять нашу спільну роботу”, – зазначив Олександр Скакун.
 

photo5327972055733352183.jpg
 Він також акцентував увагу на тому, що запуск “Слобожанського експресу”, який поєднує Попасну на Луганщині з Харковом, вкладається у філософію розвитку інфраструктури в прикордонних регіонах, та працює на стратегію “зшити Україну”.
 
Голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишін зазначив, що потяг курсуватиме маршрутом Попасна – Харків – Суми – Ворожба.
 
“Це вже другий регіональний експрес, який ми запускаємо цієї осені. І це один з тих самих потягів, який президент приймав на залізниці місяць тому в рамках програми “Велике будівництво”, яка вже прийшла на залізницю”, – розповів Камишін.

Год “Большого строительства”: на Харьковщине восстановили 250 км дорог и семь объектов

Довідка. За даними прес-служби Південної залізниці, в штатному режимі поїзд №887 Харків-Попасна курсуватиме з 19 грудня щоденно, крім середи. Відправлення із Харкова – о 17:33, прибуття в Попасну – 22:53. З 20 грудня Поїзд №888 Попасна-Харків курсуватиме щоденно, крім четверга. Відправлення з Попасної – о 03:48, прибуття до Харкова – 8:48.
 
Поїзд 885/886 Ворожба–Харків курсуватиме з 21 грудня щодня, крім середи. Відправлення з Ворожби – о 13:19, прибуття до Харкова – 17:04. У зворотному напрямку: відправлення з Харкова – о 09:05, прибуття до Ворожби – 12:30.

Коментарі