Молитва на стіні й інструменти катувань: у поліції показали відео з в’язниці окупантів у Вовчанську

Росіяни влаштували на території агрегатного заводу в’язницю та катівню для місцевих мешканців, які не підтримували окупантів та відмовлялися з ними співпрацювати. Як розповідають свідки, в одній камері приблизно на 12 квадратних метрів військові рф утримували від 20 до 40 людей. Про це повідомили в управлінні комунікації Нацполіції України.

В Нацполіції показали катівню, яку окупанти створили у Козачій Лопані (Фото)

Зараз в цьому місці впрацюють поліцейські разом із прокуратурою. Основне завдання – вилучення слідової інформації та доказів вчинення злочинів військовими рф.

У приміщенні виявлено інструменти для катувань, зашморги, хомути тощо. Встановлено, що в цьому місці окупанти нещадно били незаконно ув’язнених, катували електричним струмом, виривали нігті та ламали пальці. На стінах катівні із нелюдськими умовами утримання зафіксовано дати перебування людей. Хтось із в’язнів викарбував в одній із камер молитву.

“Найлегше” – коли били струмом”: в деокупованій Балаклії правоохоронці знайшли катівню окупантів

Поліцейські працюють із місцевим населенням, яке перебувало в окупації, та встановлюють потерпілих, яких окупанти незаконно утримували в приміщенні катівні-в’язниці. Відкрито кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України: порушення законів та звичаїв війни.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показати всі пости

Коментарі