На фургоні, який росіяни розстріляли під Куп’янськом разом з легковиками, був напис “Діти”

Місцевий перевізник організував для людей виїзд, а росіяни розстріляли колону цивільних авто з БТРа практично впритул. Після того, як побачили, що зробили, – підпалили автівки. Про це повідомив заступник керівника Офіса президента України Кирило Тимошенко.

Обстріл відбувся 25 вересня близько 9 ранку між селищами Курилівка та Піщане в Куп’янському районі Харківської області – це так звана “сіра зона”.

Як повідомив в.о. голови СБУ Василь Малюк, звірячий напад на мирних мешканців вчинила диверсійно-розвідувальна група окупантів – вони розстріляли шість стареньких легковиків та одну вантажівку “ГАЗель”. Декільком людям вдалося врятуватися з пекла, зараз вони дають свідчення слідчим.

На відео, яке опублікувало СБУ, видно, що ззаду на вантажівці зроблено напис “Діти”.

Усього загинуло 24 людини, серед них – 13 дітей та вагітна жінка. Наразі встановлюються особи убитих росіянами громадян, триває всебічне документування та збір доказів цього злочину для Міжнародного кримінального суду. Строків давності такі злочини не мають.

“Ворог вкотре довів, що його мета – знищення всіх українців, незалежно від віку і статі. Окупанти зазнають поразок на полі бою і від безвиході відповідають на них убивством мирних громадян. Та рашисти не уникнуть покарання – ми знайдемо кожного і змуcимо відповідати за вчинені звірства”, – заявив голова СБУ.

Діти з батьками згоріли живцем: СБУ показало відео розстріляної колони цивільних авто на Харківщині

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показати всі пости

Коментарі