На Харківщині окупанти знущались над людьми у приміщенні поліції (Фото)

Прокурори продовжують збирати докази геноциду та терору, вчиненого військовими ЗС РФ на Харківщині. 21 вересня прокурори Куп’янської окружної прокуратури Харківської області спільно з правоохоронцями провели огляд катівні, яку облаштувала російська армія.

В деокупованій Козачій Лопані виявили дві катівні окупантів (Фото)

Під час окупації Куп’янська російські військові зайняли поліцію, де у полупідвальному приміщенні облаштували катівню. Про це 21 вересня повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

Окупанти піддавали людей фізичному, психологічному насиллю. У камері, де має утримуватись чотири особи, російські найманці утримували понад 20. За словами потерпілих, вони спали по черзі, тому що місця не було.

“Лякаючи людей, російські військові намалювали на стіні катівні картину: на фоні латинської літери “Z” жінка з радянським прапором, а позаду неї — окупант. Навіть тут ворожа армія ховається за спиною мирних мешканців і вірить в те, що в Україні на них хтось чекає”, – кажуть в прокуратурі.

Наразі правоохоронці встановлюють всіх потерпілих від рук військовослужбовців країни-агресорки.

Слідчі дії проводяться в рамках кримінального провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). Досудове розслідування триває.

Очолив “народну міліцію Балаклії”: СБУ затримала російського посібника (Фото)

Нагадаємо, раніше мешканці деокупованої Балаклії повідомили про тортури, яким їх піддавали окупанти. Людей тримали у тісних приміщеннях і катували за допомогою електричного струму.

Коментарі