Перед судом постане поліцейський-зрадник з Ізюма, який здавав окупантам своїх колишніх колег

Правоохоронці завершили досудове розслідування щодо колишнього поліцейського з Ізюма Харківської області, який прислужував окупантам та здавав їм українських правоохоронців. Як повідомили у пресслужбі ДБР, обвинувальний акт направили до суду.

Уродженець Ізюма після окупації міста пішов домовлятися про співпрацю із загарбниками. Для того аби росіяни були до нього лояльними, він віддав їм власну табельну зброю. Його призначили на посаду старшого дільничного у так званій «народній міліції».

Поліцейський-зрадник з Харківщини вибивав покази електричним струмом, щоб отримати підвищення у окупантів

Перед початком служби на окупантів йому доручили вчити російські закони, видали конституцію рф, кримінальний кодекс, федеральний закон рф про поліцію та інші російські нормативно-правові акти. На новій посаді чоловік відповідав за громадську безпеку, проводив «роз’яснювальну роботу» з місцевим населенням, аби те не чинило опору окупантам. Також доповідав своєму керівництву, де можуть бути місцеві українські правоохоронці та їхня табельна зброя.

Він особисто брав участь в облавах проти місцевого населення. В одному з епізодів він разом із бойовиком з так званої лнр вдерся в будинок і вимагав від його власника видати місце зберігання трудових книжок та зброї місцевих правоохоронців.

Під час деокупації Ізюма фігурант не встиг втекти, переховувався, але був затриманий. Заразперебуває під вартою. Колишній правоохоронець обвинувачується у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Йому загрожує довічне ув’язнення.

Теги:

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показати всі пости

Коментарі