Поліцейський-зрадник з Харківщини вибивав покази електричним струмом, щоб отримати підвищення у окупантів

Під час окупації міста Балаклія Ізюмського району експоліцейський добровільно пішов на співпрацю з російськими загарбниками та погодився працювати у так званій «народній міліції». 

Як повідомили у пресслужбі Харківської облпрокуратури, на початку травня за його наказом «народні міліціонери» приїхали до місцевого мешканця та примусово відвезли його до псевдоправоохоронного органу. Зрадник намагався вибити з чоловіка інформацію про осіб, які збувають наркотики у Балаклії, щоб показати «новій владі», як ефективно працює «народна міліція». Аби чоловік розповів все, що йому відомо, на нього вдягнули кайданки та за допомогою спеціального пристрою катували електричним струмом.

Їздила на “підвищення кваліфікації” в Курськ: на Харківщині затримали колаборантку

Крім того, експоліцейський супроводжував співробітницю місцевого ринку під час вимагання та передачі грошей для окупантів від продавців. 

Отримавши від окупаційної адміністрації достатній рівень довіри, зрадник спочатку обійняв посаду «командира отдела патрульно-постовой службы Балаклейского отдела полиции Изюмского района», а згодом став і «керівником». Ця «посада« була вакантною через те, що попередній очільник став «мером» окупованого на той час Ізюма. 

Колишньому поліцейському висунули підозру у державній зраді.

NewsRoom – незалежне видання, що розвивається з 2015 року. Щодня на сайті журналісти розміщують десятки новин про життя Харкова та України. Більше інформації представлено в розділах “Новини компаній“, “Бізнес”, “Місто”, “Їжа”.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показати всі пости

Коментарі