У Харківській області за добу від COVID-19 померли 14 осіб

За час пандемії в нашому регіоні від ускладнень, викликаних коронавірусом, померли 6789 пацієнта. Про це свідчать дані моніторингової системи МОЗ.

За інформацією медиків, за минулу добу в Харківській області COVID-19 діагностували у 1800 осіб, 14 пацієнтів з підтвердженим коронавірусом померли. Всього за добу в Україні інфекцію виявили у 34 938 громадян, 282 — померли, 29 254 — змогли побороти хворобу.

На першому місці по захворюваності в країні залишається Київ, де виявили 4538 випадків інфікування. За летальними випадками лідирує Дніпропетровська область (26), на другому місці — Київ (20), а третю сходинку займають Львівська та Полтавська області (по 17 випадків).

У мерії Харкова розповіли, як отримати бустерну дозу вакцини від COVID-19

Нагадаємо, раніше в Харкові врятували чоловіка з COVID-19, у якого зупинилося серце. Медикам надійшов виклик про 65-річного харків’янина, якого паралізувало. На місці бригада з’ясувала, що у чоловіка COVID-19, гостра пневмонія і підозра на мозковий інсульт. Вже в дорозі у нього сталася клінічна смерть. Фельдшер Світлана Куцина змогла відновити роботу серця, після чого пацієнта госпіталізували.

Коментарі