Українським лікарням передали сучасне обладнання – Фонд Дениса Парамонова

35 кардіографів та 25 спеціальних ліжок передав 20 лікарням України Благодійний Фонд Дениса Парамонова у партнерстві з Благодійним фондом молодіжної ініціативи «Надія» за останній місяць. Про це стало відомо зі сторінки організації у Facebook, повідомило видання «Думка».

«Поїздки з метою підтримати лікарні України та оснастити їх необхідним продовжаться і надалі. Захоплені стійкістю та професіоналізмом українських лікарів! Хочемо полегшити їхню працю, зробити вітчизняну медицину якіснішою та сучаснішою. Наприклад, за допомогою кардіографів набагато легше слідкувати за станом пацієнтів. А витратні матеріали, за словами лікарів, ніколи не бувають зайвими. Намагатимемося допомогти стільки, скільки це буде необхідно», – розповіли у Благодійному Фонді Дениса Парамонова.

За лютий представники благодійних фондів завітали до 7 областей України. Крім кардіографів та спеціальних ліжок для реанімацій та палат, меценати передали лікарням інвалідні крісла, ходунки, хірургічні набори, різноманітні ортопедичні приладдя, матеріали для анестезії, діабетичні шприци, рукавички, халати та інші витратні матеріали.

У сприянні реалізації гуманітарної місії фонди висловили подяку Фонду Віталія Данилова, U.S. – Ukraine Foundation, AURA American Ukrainian Relief Associations, REVIVAL FOUNDATION WASHINGTON DC, Cleveland клініки, ELTECH TRUST, AMAR UCRAINA. Зазначимо, що Благодійний фонд Дениса Парамонова допомагає українським медичним закладам постійно. Допомога надана у рамках програми «СВОЇ».

Нагадаємо, що однойменний Благодійний фонд було засновано харківським підприємцем Денисом Парамоновим у 2020 році з метою підтримки науки, культури, спорту та збереження національної спадщини України. Серед найвідоміших проектів меценатської організації – відновлення Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди. Рік тому Фонд переорієнтував свою діяльність на допомогу мешканцям, які так чи інакше постраждали від бойових дій на території України.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показати всі пости

Коментарі