Відбудова Північної Салтівки: архітектори та студенти можуть взяти участь у конкурсі проєктів

До 16 червня 2023 року можна подати заявку на участь в архітектурному конкурсі «Rebuild Ukraine», який спрямований віднайти інноваційні рішення щодо заміни зруйнованих житлових будинків у мікрорайоні Північна Салтівка у Харкові. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

У межах конкурсу передбачають спроєктувати 200 нових житлових квартир різної площі. Завдання полягає у використанні модулів «Speedstac» та утеплених металевих панелей «Kingspan» для будівництва нової будівлі або добудови до наявної.

У Харкові на Північній Салтівці відновили частково зруйновану багатоповерхівку (Фото)

Учасникам надається свобода вибору між проєктуванням нового будинку або ущільненням наявної забудови додатковими квартирами. Існують різні техніки та методи, які можуть бути використані для перепланування, зокрема повне знесення та будівництво нового будинку, перебудову, надбудову та заміну пошкоджених частин будівлі або комбінацію цих методів.

Загальний призовий фонд становить $ 10 тис. З детальною інформацією та вимогами до заявки на участь у конкурсі можна ознайомитися за посиланням.

Теги:

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показати всі пости

Коментарі