Збирав гроші для терористів із “ДНР” та “ЛНР”: рашисту повідомили про підозру (Фото)

Про це 19 серпня повідомили у Офісі генерального прокурора України.

За даними слідства, громадянин росії протягом 2021-2022 років підтримував військову агресію окупантів проти України, а також діяльність так званих “ДНР” та “ЛНР”. З березня в соціальних мережах Вконтакте, Instagram і Telegram-каналах чоловік збирав гроші для незаконних збройних формувань псевдореспублік, а потім звітував про їхнє використання. Загальна сума зібраних коштів та криптовалюти складає близько семи мільйонів гривень.

За сприяння фігуранта для терористів було придбано військову амуніцію та спорядження, квадрокоптери, приціли, тюнінг-комплекти та інше обладнання.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження. Члену так званої спілки добровольців “ДНР” заочно повідомили про підозру за статтею 258-5 (“фінансування тероризму”) КК України. Окрім цього, правоохоронці заарештували віртуальні активи фігуранта на суму майже 800 тисяч гривень.

Працював кореспондентом та керував прес-центром у всеукраїнському виданні "КП в Україні"; був редактором регіонального сайту "Слобідський край"; редактором сайту KHARKIV Today; комунікаційним менеджером та журналістом у проектах USAID і Pact. Зараз — кореспондент та автор статей у Newsroom.
Показати всі пости

Коментарі