На Харківщині ведуться бої за Вовчанськ, росіяни мають тактичний успіх — Генштаб ЗСУ

На Харківському напрямку оперативна обстановка залишається складною та динамічно змінюється. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

Ведуться бойові дії на напрямках Пильна – Лук’янці, Пильна – Глибоке, Пильна – Олійникове, Муром – Бугруватка. Крім того, противник проводить штурмові дії на напрямках Стрілеча – Глибоке, Олійникове – Глибоке, Оліникове – Лук’янці, Муром – Стариця, Плетенівка – Тихе.

Протягом доби на цих напрямках ворог здійснив 22 штурмові дії, із них 14 – ще тривають.

За ніч влучили щонайменше 9 КАБів: начальник поліції Харківщини розповів про ситуацію в регіоні

Ведуться бої за прикордонне місто Вовчанськ. Ворог задіяв значні сили для ведення наступу на місто у складі до 5 батальйонів та не рахується із власними втратами. Тільки вбитими на цьому напрямку російські загарбники втратили за добу понад 100 окупантів.

На даний час ворог має тактичний успіх. Водначас сплановано заходи щодо знищення противника, який вклинився в оборону.

Українські захисники ведуть оборонні дії, завдають вогневого ураження противнику, широко застосовують безпілотні системи з метою ведення розвідки і завдання точкових ударів для завдання максимальних втрат. Триває розгортання резервів для стабілізації ситуації.

“В ході визначення завдань військам, одним із головних пріоритетів є збереження життя наших воїнів”, – зазначили у Генштабі ЗСУ.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показати всі пости

Коментарі