СБУ ліквідувала два канали нелегального збуту зброї та боєприпасів (Фото)

Служба безпеки України спільно з Національною поліцією ліквідувала два канали нелегального збуту зброї та боєприпасів у Рівненській та Івано-Франківській областях.

У результаті комплексних заходів правоохоронці затримали двох ділків, які намагалися продати криміналітету арсенал бойових засобів ураження.

Серед вилученого: детонуючий шнур з вибухівкою, протитанкове озброєння, бойові гранати та автомати Калашникова російського виробництва.

На Рівненщині правоохоронці затримали торгівця “трофейною” зброєю, яку він отримував через власні зв’язки з місць колишніх боїв у звільнених районах на сході та півдні України.

Одержані зразки російського озброєння він зберігав за місцем постійного проживання, а доставку “товару” потенційним покупцям здійснював на власному авто.

При обшуках у затриманого вилучено:

  • автомат Калашникова АК-12;
  • 4 гранати типу Ф-1, РГО та РГН;
  • понад пів тисячі набоїв до стрілецької зброї різного калібру.

Потрапляння зброї у незаконний обіг могло призвести до загострення криміногенної обстановки та розхитування внутрішньо-політичної ситуації поблизу українсько-білоруського кордону.

Правоохоронці викрили міжрегіональну злочинну групу, яка грабувала та тероризувала громадян України (Фото)

На Прикарпатті правоохоронці викрили ще одного фігуранта – мешканця Коломиї, який намагався продати криміналітету три автомати АК-74 та пістолет Стєчкіна з набоями.

Крім того, під час обшуків у зловмисника виявлено майже 50 м детонуючого шнура з вибухівкою, бойові гранати, глушники до стрілецької зброї та бронебійні боєприпаси.

Увесь арсенал він зберігав у схроні, який облаштував у недобудованій споруді поблизу приватного будинку одного зі своїх родичів.

Наразі обом фігурантам повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Вони перебувають під вартою.

За викритими фактами тривають розслідування для встановлення всіх обставин злочинів та притягнення винних до відповідальності. Зловмисникам загрожує до 7 років тюрми.

Коментарі