Українець став мультимедалістом Паралімпіади

Українець Єгор Дементьєв виграв срібло в шосейній велогонці з роздільним стартом в класі С5 на Паралімпійських іграх-2020.

Для 34-річного спортсмена це друга медаль на Іграх у Токіо, раніше він виграв бронзу в індивідуальній гонці переслідування на 4000 м в класі С5.

Нагорода, завойована Єгором Дементьєва, є 56 медаллю українських спортсменів на Паралімпійських іграх у Токіо. В активі українців 12 золотих, 29 срібних і 15 бронзових нагород.

Нагадаємо, раніше 38-річна фехтувальниця Євгенія Бреус завоювала для української збірної першу нагороду Ігор. 25 серпня вона здолала в змаганнях на шаблі суперницю з Угорщини Єву Андреа Хармаші. Харків’янка змагалася у фехтуванні на візках і посіла третє місце.

I think all aspiring and professional writers out there will agree when I say that ‘We are never fully satisfied with our work. We always feel that we can do better and that our best piece is yet to be written’.