Спортсмен з Харківської області завоював срібло на зимовій Олімпіаді

Збірна України отримала першу медаль на зимових Олімпійських іграх. Нагороду приніс фрістайліст Олександр Абраменко.

Спортсмен народився в місті Первомайський Харківської області, проте потім його сім’я перебралася в Миколаїв. Там же чоловік здобув вищу освіту та почав займатися спортом. На рахунку Абраменка золота медаль на XXIII зимових Олімпійських Іграх в Пхенчхані, а також друге місце на чемпіонаті світу в США.

Світоліна отримала від президента стипендію за медаль на Олімпіаді

На цій Олімпіаді українець завоював срібло в змаганнях з лижної акробатики. У великому фіналі Абраменко показав результат в 116,5 бала і програв 12,5 бала китайцеві Ци Гуанпу. “Бронза” — у представника ОКР Іллі Бурова.