2300 євро за виїзд через «Шлях»: у центрі Харкова затримали керівника гуманітарного штабу

За даними слідства, керівник гуманітарного штабу одного з державних підприємств у Харкові вирішив підзаробити грошей незаконним шляхом. Про це повідомили у пресслужбі Харківської облпрокуратури.

У середині березня цього року він запропонував чоловіку призовного віку виїхати за кордон під виглядом водія, який займається перевезенням гуманітарної допомоги та вантажів для потреб ЗСУ, шляхом включення його до системи «Шлях». Ділок зазначив, що може вплинути на прийняття рішення щодо внесення даних «клієнта» до вказаної системи та надання йому необхідних документів від благодійних організацій для подальшого безперешкодного перетину держкордону. За «послугу» він оголосив ціну у сумі 2300 євро. 

Став “батьком” у 15 років: на кордоні українець вдавав із себе багатодітного

Так, ділок, маючи зв‘язки у декількох благодійних фондах Харківської області, надав «клієнту» документи про те, що той нібито є водієм, який транспортує товари з-за кордону до України. Для цього фігурант забезпечив складання необхідних офіційних документів благодійними фондами та їх подальше спрямування до відповідного державного органу для включення особи до системи «Шлях».

Під час передачі грошей на центральній площі Харкова правоохоронці затримали 54-річного ділка. Йому повідомили про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаного з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України). Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показать все посты

Комментарии