Армія РФ посилює позиції на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна засудженими

Cитуація на Східному напрямку ускладнюється, але на окремих ділянках фронту є просування Сил оборони України. Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ, генерал-полковник Олександр Сирський, проінформаівали в Military Media Center.

Ворог, посиливши свої угруповання штурмовими загонами “Шторм Z”, які складаються з вʼязнів, підготовлених для штурмових дій в спеціальних таборах, перейшов до ведення наступальних дій в районах Масютівка, Новоселівське, Куземівка, Макіївка, Білогорівка, Спірне, намагаючись прорвати оборону наших військ і розвинути наступ. Бої в цих районах тривають майже цілодобово. Черговий візит командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського відбувся саме в тих частинах, які тримають оборону на найбільш напружених ділянках фронту.

Окупанти перетворили дитячий садок під Мелітополем на військову базу

“Робота безпосередньо в районах бойових дій має на меті оперативне вирішення проблемних питань на місці. Це дає можливість володіти реальною обстановкою на місцях, а не за рапортами чи доповідями. В ході живого спілкування з командирами підрозділів ми розробили та реалізуємо нові підходи і бачення найскорішого досягнення успіху на окремих ділянках фронту. Кожні такі дії потребують ретельного планування, кропіткої підготовки військовослужбовців для їх практичного виконання, тобто узгоджених дій штабів та підрозділів для успішного виконання бойових завдань.
Тоді навіть чисельна перевага не допомагає ворогу. Як приклад, хочу відмітити роботу підрозділу 92-ї окремої махенізоваоїа бригади, який не лише відбив атаку ворога на Сватівському напрямку, але й успішно контратакував і на його “плечах” просунувся вперед на 400 метрів. Інший приклад, це успішні дії військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, які щоденно, крок за кроком, грамотними тактичними діями звільнили значну ділянку території в районі Іванівського лісу” , – сказав генерал-полковник Олександр Сирський.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показать все посты

Комментарии