У Харкові відкрилися торговельно-розважальні центри. Нові правила роботи

Харків’яни знову можуть відвідувати торговельно-розважальні центри. Вони відкрилися в рамках послаблення карантинних обмежень з 11 травня. Працюють магазини і літні майданчики кафе та ресторанів, але все ще закриті кінотеатри та розважальні зони.

Також з 11 травня уряд дозволив відновити роботу закладам громадського харчування на винос, закладам побутового обслуговування, перукарням, стоматологічним кабінетам, магазинам непродовольчих товарів, зокрема й у ТРЦ, та деяким іншим.

frbul2.png

Працівники і клієнти цих закладів мають дотримуватися карантинних обмежень. Так, на вході до магазину чи ТРЦ розміщені матеріали про профілактику COVI-19 та антисептики, якими можна користуватися до та після відвідування закладу.

Найважливіша зміна в тому, що ми запровадили більш щільний графік прибирання та дезінфекції всіх місць загального користування у центрі: миття підлоги, ліфтів, поручнів на ескалаторах тощо тепер робимо частіше, ніж до цього, — перелічує директор компанії “Аксіома”, яка володіє ТРЦ “Французький бульвар”^ Ігор Сбітнєв. — А гостей просимо з розумінням поставитися до карантинних обмежень”.

frbul3.png

Наприклад, пояснює директор, у магазинах дистанція між покупцями має бути мінімум півтора метри, одночасно тут може перебувати максимум одна людина на 10 квадратних метрів. Всі клієнти мають бути в масках чи респіраторах, а продавці – ще й у рукавичках.

frbul5.png

“Щодо кафе та ресторанів, то вони можуть працювати виключно на винос за попереднім замовленням або на літніх терасах з дотриманням відстані між місцями не менше ніж 1,5 метра, — продовжує представник “Французького бульвару”. — За одним столом можуть сидіти не більше двох гостей, заборонена видача паперових меню (вони мають розміщуватися стаціонарно на столиках або на вході), працівники мають носити маски або респіратори і рукавички, а в зоні обслуговування для клієнтів мають бути доступні антисептики”.

frbul4.png

У харківських торгово-розважальних центрах вже зустріли першу хвилю відвідувачів після вимушених “канікул”. Так, Ігор Сбітнєв вважає, що харків’яни скучили за шопінгом і улюбленими стравами.

“Не дивлячись на те, що вчора був вихідний, і у людей був вибір: сходити погуляти в парк чи до ТРЦ – досить багато людей обрали саме ТРЦ. Найбільше харків’яни вчора хотіли потрапити у Макдональдз, хоча в нас МакДрайв працював і під час карантину. А от з магазинів черги зібралися біля New Yorker та  Marks & Spencer – напевне тому, що це єдині магазини цих брендів у Харкові, і їхнім шанувальницям і шанувальникам вже не терпілося побачити нові колекції вживу, а не тільки онлайн”.

frbul6.png

Разом з “Французьким бульваром” у Харкові відкрилися інші ТРЦ: “Дафі”, “Караван”, тощо.

Нагадаємо, що раніше ТРЦ “Французький бульвар” передав двом харківським лікарням 850 000 грн на боротьбу з коронавірусом.

Комментарии