Харківський нардеп, що входив до фракції “ОПЗЖ” і засвітився на Лазурному березі, складає мандат

Сьогодні написав заяву про складання мандата депутат Ігор Абрамович. Про це повідомив голова фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Давид Арахамія.

“Саме його вихід із лав фракції ОПЗЖ у перший день повномасштабного вторгнення заклав початок для її подальшого розвалу в українському парламенті. Тому сподіваюся, що сьогоднішнє його рішення про складення депутатських повноважень так само стане прикладом для наслідування іншими депутатами від забороненої ОПЗЖ.

Хоча Ігор зі своєю проукраїнською позицією ніколи не асоціювався у мене з ідеологією ОПЗЖ. Достатньо поглянути на «синхронність» його голосування з колишніми однопартійцями. Простіше кажучи, – свій серед чужих у тилу п’ятої колони.

А створена ним депутатська група «Відновлення України», яка послідовно підтримує всі важливі для майбутнього країни та відсічі агресора законодавчі рішення, у найважчі місяці війни лише зміцнила стійкість нашого парламенту перед зовнішнім агресором.

Тому закликаю інших депутатів із забороненої фракції ОПЗЖ наслідувати цей приклад. Пора вже нарешті відчути настрої суспільства на 11-му місяці повномасштабної війни”, – написав Давид Арахамія у своєму Telegram.

Нагадаємо, що незадовго перед повномасштабним вторгненням Росії Ігор Абрамович виїхав з України, після чого не брав участі в жодному засіданні парламенту. Журналісти “Української правди” з’ясували, що нардеп живе на Лазурному березі Франції.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показати всі пости

Коментарі