На Закарпатті прикордонники затримали сімох чоловіків та одну жінку з Харківщини

Впродовж минулої доби в рамках оперативно-профілактичних заходів “Рубіж – 2022” військовослужбовці Мукачівського прикордонного загону припинили декілька спроб незаконного перетину кордону.

Про це 25 вересня повідомили у прес-службі Держприкордонслужби.

У прикордонному селі Харківської області затримали росіянина, який утік від мобілізації

Прикордонники затримали сімох військовозобов’язаних чоловіків та одну жінку. Усі затримані є мешканцями Харківщини, проте затримували їх прикордонники на різних ділянках кордону.

“Одного українця затримали під час спроби подолання загороджувального паркану на українсько-угорському кордоні. Решту спритників військовослужбовці виявили на українсько-румунській ділянці кордону. Трьох зупинили прикордонні наряди відділу “Тячів” – двоє із них шукали мілководдя поблизу селища Солотвино, третій, “озброївшись” рятувальним жилетом, готувався до запливу на околиці Тячева”, – йдеться у повідомленні.

Також троє чоловіків та одна жінка із групи порушників, вирішили діставатися до сусідньої Румунії високогір’ям. Затримана жінка назвалася волонтеркою, про те, які саме функції вона виконувала, пояснювати відмовилася. На всіх правопорушників склали протоколи про вчинені ними адмінправопорушення.

Коментарі